Volvo EX40 elektrické

Seznamte se s naším kompaktním elektrickým SUV, které je díky modernizaci designových prvků a integrovaným aplikacím Google nyní výraznější a všestrannější než kdykoli dříve.

Od 1 218 500 Kč

Akční nabídka   

538 km

Dojezd v elektrickém režimu
(Až)

28 min

Doba rychlého nabíjení stejnosměrným proudem
(10–80 %)

17.6 kWh

Spotřeba elektřiny
(na 100 km)

4,6 s

Zrychlení
(0–100 km/h)

Hodnoty jsou předběžné a vycházejí z odhadů a výpočtů provedených společností Volvo Cars. Jejich přesnost nelze zaručit. Skutečný dojezd a spotřeba energie v reálných podmínkách se liší v závislosti na stylu jízdy a dalších vnějších faktorech. Doby nabíjení závisí mimo jiné na teplotě okolí, aktuální teplotě akumulátoru, výbavě pro nabíjení, stavu akumulátoru a stavu vozidla. V současnosti probíhá finální homologace vozu.

Pohonné agregáty nové generace

Naše elektrické pohonné agregáty nové generace se mohou pochlubit delším dojezdem a rychlejším nabíjením. Navrhli jsme je tak, abyste dojeli dále a strávili méně času nabíjením.

Rychlá akcelerace

Užívejte si rychlou akceleraci, která zpříjemňuje jízdu. Volvo EX40 nabízí dokonalý zážitek z jízdy s nulovými emisemi z výfukových plynů.

Hbité jízdní chování

Varianta Single Motor nabízí výkon a dynamiku typickou pro vozy s pohonem zadních kol. S verzí Twin Motor získáte ještě více výkonu a zážitek z jízdy odpovídající pohonu všech kol.

I v náročném dni můžete cestovat s pocitem klidu. Moderní interiér navržený s ohledem na komfort a jistotu při řízení.

Interiér vozu Volvo EX40

Dekorativní obložení interiéru s podsvícením

Dekorativní obložení inspirované horskou krajinou švédského národního parku Abisko využívá tvarované vrstvy perforovaného materiálu. Ty při podsvícení vytvářejí trojrozměrný efekt a naplňují interiér uklidňujícím svitem.

Chytré úložné prostory v interiéru

Vezměte si s sebou vše, co potřebujete, aniž byste se museli obávat nepořádku ve voze. V interiéru najdete praktické háčky, držáky a přihrádky na všechny nezbytnosti.

Pohodlné převážení nákladu

S vozem Volvo EX40 se při balení na cesty nemusíte omezovat. Naše SUV nabízí velký zavazadlový prostor, který je díky posunutí vnitřní části podběhů široký a objemný.

Více informací

Pokud vás zajímá cokoli navíc, kontaktujte naše dealerství nebo se podívejte na podrobnou prezentaci tohoto vozu na webu Volvocars.cz.

Fotografie a vizualizace jsou pouze ilustrativní. Uvedené prvky nemusí být součástí standardní výbavy nebo nemusí být dostupné pro všechny stylové varianty a motorizace.

Google, Google Play a Google Maps jsou ochranné známky společnosti Google LLC.

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru