Příslušenství pro vozy Volvo

Naše důkladně prověřené příslušenství vás podpoří na vašich cestách.

Kompletní zimní kola Volvo

Kola se zimními pneumatikami pro bezpečnou jízdu

Zimní kola zlepšují jízdní vlastnosti vozidla a umožňují vyšší přilnavost na zasněžených, zmrzlých nebo velmi chladných vozovkách, ale i obecně v prostředí, kde se teploty pohybují pod 7 °C.

Při poklesu pod tuto teplotu se podmínky radikálně mění. Letní pneumatiky začínají ztrácet přilnavost.

Zjistit více   

Veškeré příslušenství Volvo Cars jsme navrhli, testovali a vyrobili tak, aby dokonale odpovídalo designu a systémům vašeho vozu.

Katalog příslušenství

Online katalog příslušenství včetně cen

Zjistit víceZjistit více   
Střešní box Volvo

Prostorné a stylové střešní boxy

Se střešními boxy navrženými automobilkou Volvo můžete být na svých zimních cestách vybaveni ještě důkladněji. Mezi jejich výhody patří snadná a rychlá instalace, přičemž jsou v kombinaci s naším střešním nosičem maximálně bezpečně zajištěny na svém místě. Díky funkci automatického zamykání můžete bez obav vyrazit na sjezdovku.

Snadno přístupný výsuvný nosič lyží

Snadno přístupný výsuvný nosič lyží

Střešní nosič lyží lze jednoduše vysunout k boční straně vozu, díky čemuž získáte možnost lyže snáze zajistit i sundat. V kombinaci s naším střešním nosičem se snadno instaluje, je vybaven dvojitým zamykáním a díky pevnému gumovému chrániči je dokonale připraven na horské podmínky.

Protiskluzové podložky do zavazadlového prostoru

Protiskluzové podložky do zavazadlového prostoru

Ať už prší, nebo svítí slunce, naše podložky zabrání pohybu vašich zavazadel a ochrání čalounění interiéru před poškozením. Všechny podložky do zavazadlového prostoru jsou opatřeny zvýšenými okraji a protiskluzovou povrchovou úpravou, přičemž jsou dokonale přizpůsobeny vašemu vozu Volvo.

Fotografie vozu Volvo

Nosiče na kola

Se svým Volvem a odpovídajícím nosičem jízdních kol můžete pohodlně a bezpečně přepravit až čtyři jízdní kola do požadovaného cíle. Bez ohledu na model - naše nosiče kol se vyznačují snadnou montáží, praktickou manipulací a kvalitním zpracováním.

Fotografie vozu Volvo

Tažné zařízení

Každé tažné zařízení Volvo bylo vyvinuto přímo pro příslušný vůz Volvo. Tažná zařízení jsou integrální součástí konstrukce vozu a prošla testováním ověřujícím splnění nejpřísnějších požadavků na bezpečnost a funkčnost.

Fotografie vozu Volvo

Střešní nosiče

Vysoce kvalitní střešní nosič pro bezpečnou přepravu nákladů na střeše. Střešní nosič umožňuje snadnou a rychlou instalaci střešních boxů Volvo, držáku jízdních kol a kolébky pro sportovní vybavení.

Optimalizace Polestar Engineered

Optimalizace Polestar Engineered

Chcete vyladit váš vůz Volvo, aby byl rychlejší a vyváženější? Optimalizace Polestar Engineered kombinuje zvýšení výkonu a točivého momentu motoru s úpravou celé pohonné jednotky. Výsledkem je zcela nový jízdní zážitek.

Zjistit více   
Wallbox

Nabídka Volvo pro domácí nabíjení

Nabíjení Vašeho vozu Volvo v domácích podmínkách představuje efektivní a levnější způsob nabíjení. Navíc můžete z domu vždy odjíždět s plně nabitým akumulátorem!

Ve spolupráci se společnostmi PRE a COM Electric vám připravíme nabídkou, která Vám umožní výhodný nákup a instalaci domácí nabíjecí stanice.

Dětské sedačky

Dětské sedačky

Nabízíme různé varianty od kojeneckých bezpečnostních sedaček ISOFIX až po podsedáky pro starší děti. Všechny naše dětské sedačky jsou výsledkem mnoha desetiletí odborného výzkumu s cílem zajistit maximální pohodlí a bezpečnost těm nejdůležitějším lidem ve Vašem životě.

Zjistit více   
Lifestyle Collection

Lifestyle Collection

Stejně jako ve všech ostatních oblastech naší společnosti se také s naší Lifestyle Collection zaměřujeme na udržitelnost. Pro naše produkty používáme například zbytky kůže z výroby našich vozidel. Takto šetříme zdroje a dáváme materiálům nový život. Připojte se k nám na této cestě a objevte naši kolekci udržitelného životního stylu.

Zjistit více   

Další informace

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Kontakt   
Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru